W chwili, gdy czytasz to zdanie gdzieś na świecie jest kobieta, która właśnie poznaje mężczyznę jej życia.

W tej chwili od jakiejś kobiety właśnie odszedł mężczyzna, który wydawał się być tym jedynym.

Statystycznie 72% kobiet przed 35 rokiem życia zostaje porzuconych co najmniej dwa razy.

Większości z tych przypadków można było uniknąć.

Mam na imię Ania i jeszcze całkiem niedawno, zupełnie jak większość kobiet, miałam problemy z facetami. Wszystko się zmieniło, kiedy szczęśliwie dla mnie poznałam wielu mężczyzn, którzy pomogli mi zrozumieć ich sposób myślenia. Po setkach godzin spędzonych na rozmowach z przyjaciółmi, kolegami z uczelni, pracy, a nawet kompletnymi nieznajomymi, odkryłam tajemnicę, dzięki której zrozumiałam mężczyzn.

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego…

  Niektórym kobietom tak łatwo owinąć każdego faceta wokół palca?

 Twoje związki prędzej czy później się kończą?

 Pomimo Twoich starań nie możesz zatrzymać przy sobie faceta na dłużej?

 Nie możesz zrobić na mężczyznach dobrego wrażenia?

 Masz ciągłe problemy w porozumieniu się z płcią przeciwną?

  Bardzo przystojni mężczyźni są w związkach ze średnio atrakcyjnymi kobietami?

  W sytuacji, kiedy wydaje Ci się, że facet jest już Twój, on nagle zapada się pod ziemię?

 

Oto problemy z jakimi zmagam się na co dzień:

Monika czuła się naprawdę rozdarta. Kompletnie nie wiedziała co się dzieje, co powinna zrobić, żeby rozwiązać problem, jaki miała ze swoim facetem…

Michał był naprawdę wspaniałym mężczyzną. Miał 28 lat, dobrze płatną pracę, był na kierowniczym stanowisku, zawsze był dobrze ubrany, zadbany, czuły, lubił dzieci i miał piękny uśmiech. Spotykali się regularnie, nie brakowało im tematów do rozmów, rozśmieszali się nawzajem, dogadywali się świetnie. Słuchał tego, co ona miała do powiedzenia, szanował ją. Czuła się przy nim jak księżniczka. Zakochała się w nim od razu. Po jakimś czasie Michał się zmienił, a Monika nie mogła pojąć dlaczego tak się stało, co było powodem tej zmiany. Wiedziała natomiast, że to nie jest ten sam facet, w którym się zakochała. Jeszcze całkiem niedawno robił jej niespodzianki, zabierał do kawiarni, restauracji, przynosił kwiaty, wciąż się o nią starał i był czarujący. Nagle przestał się odzywać codziennie, dzwonić i pisać. Wcześniej spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, niemal każdą wolną chwilę. Wspólne romantyczne wieczory przy świecach, spacery, wypady za miasto, bajeczne pocałunki i czułości z jego strony… Teraz miała wrażenie, że zależy mu jedynie na szybkim numerku z nią i na niczym więcej. Na dodatek seks również zaczął być coraz rzadszy… Monika zaczęła czuć się niepotrzebna, wykorzystana, zupełnie jak zabawka, którą Michał cieszył się przez chwilę, a później odłożył na półkę. Przestał interesować się czymkolwiek, co było z nią związane, stał się chłodny i nieobecny. Monika i wszyscy znajomi, zaczęli podejrzewać najgorsze – że być może w jego życiu pojawiła się inna kobieta… Umówiłam się z Moniką na kawę. Wtedy opowiedziała mi tę historię. Po tym spotkaniu rozpoczęła zupełnie nowy etap w swoim życiu. W ciągu 10 minut rozszyfrowałyśmy, co było dokładną przyczyną zmiany Michała…

Całkowicie przejmij kontrolę!

Nie musisz już wpatrywać się w ekran telefonu i czekać aż on zadzwoni! Koniec z wiecznym dopraszaniem się o uwagę, ciągłymi rozmowami, które nie przynoszą żadnych efektów. Całkowicie przejmij kontrolę nad facetami i spraw, aby dosłownie jedli Ci z ręki! Osiągniesz to przy pomocy kilku prostych wskazówek, zawartych w mojej książce, która jest istną encyklopedią męskiego myślenia oraz właściwych zachowań na KAŻDYM etapie związku.

W tym poradniku nie znajdziesz:

  Pseudo motywujących bzdur

  Hipnoz, programowań, czy innego VooDoo

  Porad nie mających żadnych zastosowań w polskich realiach

  Wskazówek rodem z kobiecych czasopism


Z mojej książki dowiesz się między innymi:

  KONKRETNYCH i SPRAWDZONYCH porad, dotyczących radzenia sobie z mężczyznami

  Jakimi zachowaniami zniechęcasz do siebie potencjalnego partnera

  Co zrobić, kiedy on przestaje się odzywać

  Jak rozpoznać, czy mężczyzna traktuje Cię poważnie

  Jak rozwiązać najczęstsze problemy w związku

  Co zrobić, kiedy facet Cię zostawił, a Ty chcesz go odzyskać

  Dlaczego mężczyźni zachowują się w niezrozumiały dla Ciebie sposób

  Jak zbudować zdrową relację z partnerem

  Dlaczego warto być niedostępną i gdzie jest granica

  Jak się zachować na pierwszej randce

  W jaki sposób rozmawiać z facetem

  Co robić, a czego nie, żeby zrobić na nim dobre wrażenie

  Z jakiego powodu nie należy igrać z męskim ego

  Od czego zależy, czy mężczyzna jest szczęśliwy z daną kobietą

  Jak stworzyć udany związek oparty na szacunku i zaufaniu

  Jak postępować, aby on myślał, że ma kontrolę, podczas, gdy Ty stawiasz na swoim

  Jak sobie poradzić z zazdrością

  Jak pozbyć się rywalki

  Dlaczego mężczyźni odchodzą

  Co możesz zrobić, aby go zatrzymać

  Jak poradzić sobie z utratą ukochanego

  W jaki sposób sprawić, aby do Ciebie wrócił

 

Ta książka jest dla Ciebie, jeżeli:

  Nie boisz się przywrócić swojego życia miłosnego na właściwy tor od zaraz

  Jesteś odważną i pewną swego kobietą, która chce być szczęśliwa

  Masz dość działania wbrew sobie

 Chcesz rozkochać w sobie faceta Twoich marzeń

  Odczuwasz zmęczenie ciągłymi konfrontacjami ze swoim parnerem, z których i tak nic nie wynika

 Chcesz odzyskać miłość, którą utraciłaś

 

Co wyróżnia tę książkę od innych ?

Na polskim rynku można obecnie kupić bardzo dużo poradników dla kobiet, oferujących porady postępowania z mężczyznami. Ich główną wadą jest jednak to, że autorami są zazwyczaj obcokrajowcy, którzy udzielają rad, które nijak mają się do polskich realiów. Autorzy, którzy są z Polski zazwyczaj w nieudolny sposób starają się naśladować zachodnich autorów, co rodzi wiele wątpliwości i nieomówień. Kolejnym mankamentem tych podręczników jest to, że są kompletnie pozbawione KONKRETNYCH PORAD. Moja książka natomiast, składa się z SAMYCH konkretów. Długo zastanawiałam się, czy powinnam napisać tę książkę, jednak za namową moich koleżanek i wszystkich innych kobiet, którym byłam w stanie pomóc, postanowiłam podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami.

 

Przeczytaj fragment pierwszego rozdziału:

“…Wyobraź sobie sytuację, że przechodzisz obok wystawy sklepowej i na jednym z manekinów widzisz cudowną sukienkę. Podoba Ci się fason, krój, materiał, kolor, cena jest stosunkowo niska. W myślach widzisz ją na sobie, jak idziesz na spotkanie ze znajomymi, wszystkie oczy są skierowane tylko na Ciebie, czujesz się świetnie. Bez wahania wchodzisz do sklepu z zamiarem kupna. Ekspedientka mówi Ci ze stoickim spokojem, że niestety sukienka jest już niedostępna, a ekspozycja na wystawie nie jest na sprzedaż. Czujesz zawód, ale jeszcze bardziej ją chcesz. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że możesz jej nie mieć. Sprzedawczyni dzwoni więc do innych sklepów na Twoją prośbę i sprawdza, czy jest gdzieś jeszcze na magazynie. Tu nie ma, tam nie ma. W Tobie rośnie nadzieja i chcesz ją coraz bardziej. Ostatni telefoni i okazuje się, że JEST! Zamówią Ci ją i będziesz mogła zgłosić się po odbiór w przeciągu siedmiu dni. Po siedmiu dniach zjawiasz się i kupujesz wymarzoną kiecę. Czy sukienka, która była trudna do zdobycia, nie cieszy Cię znacznie bardziej, niż gdybyś ją kupiła od razu? Pewnie, że tak. Tak samo myślą faceci. To, co jest łatwe do zdobycia, w co nie muszą wkładać wysiłku, nie ma dla nich takiego znaczenia, jak to, o co muszą się postarać. Bardziej bowiem doceniają to, co nie jest dostępne na wyciągnięcie ręki. To jak się zachowujesz i przedstawiasz siebie od samego początku obcowania z NIM, warunkuje, jak Cię będzie postrzegał, traktował oraz jak bardzo będzie mu zależało na Twojej osobie i Twoim towarzystwie. Dowiedz się zatem, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, bo niestety drugiej szansy na dobre pierwsze wrażenie mieć nie będziesz…”

Zamów mój podręcznik już teraz. Od razu zostanie do Ciebie wysłany drogą mailową, a to oznacza, że możesz zacząć go czytać w przeciągu najbliższych 5 minut!

Dzięki temu możesz zacząć wdrażać nową wiedzę natychmiast, otrzymując duży, ciasno zapisany plik PDF. Gwarantuję, że z mojej książki dowiesz się wielu nowych i nigdy wcześniej nie publikowanych porad.

 

Normalna cena podręcznika “Jak Zatrzymać Faceta?” to 48,64 zł

Zamów teraz, a zapłacisz jedyne 37,79 zł zamiast 48,64 zł

i całkowicie przejmiesz kontrolę nad swoim życiem miłosnym!

Zamów teraz, klikając na czerwony przycisk!


Oto kilka opinii moich czytelniczek:

 

Agnieszka (25 l.)
Witam, Minęło kilka tygodni od momentu kiedy kupiłam Twój poradnik. A teraz chcę skorzystać z okazji i napisać tę wiadomość i podziękować, bo Twoje rady pomogły mi zdobyć faceta, w którym się zakochałam. Teraz moje życie wygląda inaczej. Jestem radosna i szczęśliwa dzięki Tobie. Więc raz jeszcze dziękuję!

Justyna (19 l.)
Właśnie niedawno zakochałam się w super facecie. Nie wiedziałam, jak powinnam postąpić, żeby wypaść jak najlepiej w jego oczach. Dlatego kupiłam tą książkę; nie tylko pomogła mi lepiej go zrozumieć, ale pomogła mi zdać sobie sprawę z moich błędów i popracować nad nimi. Jestem teraz pewna siebie i bardziej zrelaksowana, kiedy jestem w towarzystwie chłopaków i teraz jestem w związku z wymarzonym facetem. Dziękuję za to.

Magdalena (40 l.)

Pani Aniu, szczerze przyznam, że sceptycznie podchodziłam do tego poradnika, ponieważ nie spodziewałam się, że znajdę w nim porady, które pomogą osobie w moim wieku. Mój mąż od jakiegoś czasu zachowywał się dziwnie i nie traktował mnie tak, jakbym tego chciała. Myślałam, że mnie zdradza, albo chce ode mnie odejść. Byłam załamana, nie mogłam spać, pracować, zajmować się dzieckiem. Wtedy trafiłam na Pani stronę i stwierdziłam, że zaryzykuję. Muszę powiedzieć, że to była właściwa decyzja. Dzięki Pani wskazówkom zdałam sobie sprawę, że moje problemy mają źródło w moim zachowaniu i postępowaniu względem męża. Poprawiłam te błędy i sytuacja się znacznie poprawiła! Mąż mi przyniósł wczoraj kwiaty i zabrał na obiad, co nie zdarzyło się przez ostatnie kilka miesięcy! Dziękuję Pani bardzo, życzę powodzenia i czekam na kolejne poradniki!

Asia (21 l.)

Ten poradnik to kopalnia wiedzy na temat różnych zachowań w kontaktach z mężczyznami (…) Nie dość, że teraz wiem, co powinnam robić, żeby mieć szczęśliwy związek z facetem, to uśmiałam się do łez. Niektóre fragmenty Twojej książki są mega zabawne i porównania, które stosujesz są genialne! Już nigdy nie spojrzę na związek tak, jak patrzyłam do tej pory.

Edyta (36 l.)

Miałam tą dziwną sytuację z moim partnerem. Ciągle gadał o swojej przyjaciółce, byłam o nią strasznie zazdrosna, podejrzewałam, że mnie z nią zdradza. Nie wiedziałam, co mam robić, żeby nie wyjść na idiotkę. Był zły, że jestem zazdrosna. Jak zobaczyłam, że w Twojej książce znajdę przepis na zazdrość, stwierdziłam, że to coś dla mnie. Zastosowałam ten przepis dokładnie, jak to opisałaś i od razu poczułam się lepiej. Nie dość, że okazało się, że między nimi nic nie ma, to zaprzyjaźniłam się z nią. Skorzystałam też z wielu innych rad na temat idealnego związku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, a mój partner chyba kocha mnie jeszcze bardziej niż wcześniej (to możliwe?)…

Klaudia (28 l.)

Hej Ania. Chciałam Ci serdecznie podziękować! Z podręcznika „Jak zatrzymać faceta?” można dowiedzieć się naprawdę dużo : ) Jesteś wielka! Szkoda, że nie ma więcej takich ludzi, bo czytałam już książki innych autorów i z żadnej nie dowiedziałam się niczego konkretnego, dalej nie wiedziałam jak mam postępować. Strata czasu i pieniędzy. Natomiast Twoje wskazówki nie dość, że konkretne i mądre, to jeszcze przyjemnie i szybko się je czytało. Naprawdę pomogłaś mi zobaczyć rzeczy inaczej niż do tej pory (…) Jestem umówiona z naprawdę fajnym facetem w ten weekend i już się nie mogę doczekać, żeby zastosować Twoje porady : ) Pozdrawiam!

*Listy zostały opublikowane za zgodą czytelniczek. Imiona zmieniono na ich prośbę.

 

 

Jak będzie wyglądać Twoja przyszłość?

Wyobraź sobie, że możesz być w szczęśliwym, spełnionym związku ze wspaniałym mężczyzną, który daje Ci więcej bezpieczeństwa, szacunku, szczęścia, ciepła, zaufania i miłości, niż miałaś do tej pory. Jeżeli czytasz to w tym momencie, jest to znak, że jesteś zainteresowana moją książką. Zamów już teraz mój poradnik, a Twoje marzenie o cudownej miłości stanie się rzeczywistością. Twój wymarzony partner już na Ciebie czeka!

 

Życzę dużo sukcesów szczęścia w miłości!

podpisS

 

 

 

 

P.S. „Jak Zatrzymać Faceta?” napisałam, aby pomóc Ci osiągnąć szczęście i satysfakcję w związku i miłości. To najszybszy sposób, aby zdobyć to, czego pragniesz – wspaniałą relację z mężczyzną począwszy od idealnej pierwszej randki, przez bajeczny romans, aż po stały, szczęśliwy związek. To najlepsze, sprawdzone, praktyczne wskazówki, które będą Ci towarzyszyły przez całe życie. Będziesz mogła dzięki temu doprowadzić do świetnych relacji z mężczyznami i raz na zawsze pokonać wszelkie problemy i przeszkody. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poradnikiem, głupotą by było, gdybym nie podniosła wkrótce ceny do 58,79 zł. Wciąż jednak możesz kupić ten poradnik w specjalnej cenie.
Zgodnie z obietnicą opowiem Ci, jak zakończyła się historia Moniki: Monika nie rozmawiała z Michałem, nie pytała go w czym jest problem, nie potrafiła znaleźć lekarstwa na tę sytuację. Nie wiedziała, jakie błędy popełniała, co robiła nie tak. Gdyby się nie dowiedziała kosztowałoby ją to utratą miłości naprawdę wspaniałego człowieka. Musiała działać szybko, bo nie było czasu do stracenia. W momencie, gdy Monika zdała sobie sprawę z błędów, jakie popełniała, od razu zaczęła zmieniać swoje zachowanie i podejście. Po upływie dosłownie kilku dni Michał zaczął ją traktować tak, jak kiedyś. Nie tylko znów robił jej niespodzianki, przynosił kwiaty i zapraszał na romantyczne wieczory we dwoje. Pisał do niej miłosne wiadomości, dzwonił codziennie i nie mógł się doczekać ich spotkania. Przypadek Moniki to jeden z powodów, dla których zdecydowałam się napisać tę książkę.
Więc już nigdy więcej nie czuj się bezradna! Zdobądź wiedzę, dzięki której dokładnie będziesz wiedziała, co robić w przyszłości, aby być szczęśliwą z wymarzonym partnerem!