>> Kliknij tutaj, aby zapisać się na darmowy kurs

Czy tego chcesz czy nie, prędzej czy później nadchodzi taki moment, że trzeba spotkać się z JEGO rodziną… Warto więc przygotować się do takiego spotkania i odpowiednio nastawić. Do takich spotkań bardzo często dochodzi z jakichś okazji, np. w święta czy urodziny. Wtedy sprawa jest utrudniona, bo nie masz do czynienia tylko z jego rodzicami, ale z CAŁĄ rodziną!

Jeśli będzie to Twoje pierwsze spotkanie, warto zrobić na nich dobre pierwsze wrażenie i nie zaliczyć jakiejś wtopy, którą ciężko będzie naprawić.

Na co więc uważać?
Czego się wystrzegać?
Co jest mile widziane, a co nie?

W tym wideo przygotowałam dla Ciebie 10 wskazówek, które pomogą Ci przetrwać to trudne spotkanie i zyskać ich sympatię. Jest to odcinek świąteczny, ale wskazówki są na tyle uniwersalne, że będziesz mogła je wykorzystać nie tylko w święta, ale również podczas innych spotkań w gronie osób, których nie znasz i chciałabyś wypaść w ich oczach jak najkorzystniej.

Miłego oglądania! :)

0 odpowiedzi

Zostaw komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Koniecznie zostaw komentarz :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>