ADMINISTRATOREM PORTALU INTERNETOWEGO ZATRZYMAJFACETA.PL  JEST FIRMA GABiNET Anna Szlęzak, z siedzibą przy ul. Plac Bohaterów Getta 3/20, 30-547 Kraków, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej, NIP 6642045361, REGON 122631068. KONTAKT E-MAIL: info@zatrzymajfaceta.pl

ZATRZYMAJFACETA.PL TO PORTAL DLA KOBIET ZWIĄZANY Z TEMATYKĄ SZEROKO POJĘTYCH RELACJI DAMSKO-MĘSKICH, POZNAWANIA, PODRYWANIA, ZATRZYMYWANIA I ODZYSKIWANIA PARTNERA ŻYCIOWEGO, PODOBNIE JAK OFEROWANE NA PORTALU PRODUKTY I USŁUGI. WSZELKIE TREŚCI, PRODUKTY I USŁUGI NIE STANOWIĄ  ŻADNEGO RODZAJU TERAPII, PSYCHOTERAPII, PROFESJONALNYCH, SPECJALISTYCZNYCH PORAD, A JEDYNIE SUBIEKTYWNE OPINIE, PEŁNIĄCE FUNKCJĘ ROZRYWKOWĄ.

KORZYSTAJĄC Z PORTALU ZGADZASZ SIĘ I AKCEPTUJESZ JEGO WEWNĘTRZNY REGULAMIN, WARUNKI UŻYTKOWANIA I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI. ADMINISTRATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIAN I AKTUALIZACJI ZASAD UŻYTKOWANIA PORTALU, DLATEGO ZALECA SIĘ POWRACANIE DO TREŚCI REGULAMINU.

1. WYRAŻASZ ZGODĘ NA NIEWYKORZYSTYWANIE PORTALU W CELACH NIELEGALNYCH.

2. ZGADZASZ SIĘ, ŻE ZAWARTOŚĆ PORTALU (TREŚCI, POMYSŁY, PRODUKTY, LOGO, GRAFIKI, PROJEKTY, KOLORYSTYKA, FORMA I INNE) SĄ CHRONIONE PRAWEM AUTORSKIM I INNYMI PRAWAMI, A ICH NARUSZENIE JEST ZABRONIONE. WYKORZYSTANIE ZAWARTOŚCI I PRODUKTÓW NALEŻĄCYCH DO PORTALU ZATRZYMAJFACETA.PL W SPOSÓB NIEZGODNY Z PRAWEM AUTORSKIM I PRAWAMI POKREWNYMI, BEZ PISEMNEJ ZGODY AUTORA I FIRMY GABiNET JEST ZABRONIONE ORAZ WIĄŻE SIĘ Z PONIESIENIEM ODPOWIEDNIEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ. ZOBOWIĄZUJESZ SIĘ, ŻE NIE BĘDZIESZ POWIELAĆ, ROZSYŁAĆ, NIELEGALNIE UDOSTĘPNIAĆ PRODUKTÓW NALEŻĄCYCH DO FIRMY GABiNET, PROWADZIĆ ŻADNEJ DZIAŁALNOŚCI ZAROBKOWEJ,  CZERPAĆ KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH, ANI TWORZYĆ PRAC POCHODNYCH OPARTYCH NA ZAWARTOŚCI I PRODUKTACH PORTALU ZATRZYMAJFACETA.PL.

3. ADMINISTRATOR  NIE DAJE GWARANCJI SKUTECZNOŚCI PRZEKAZYWANYCH TREŚCI I NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WSZELKIE SZKODY, CZY SKUTKI DZIAŁAŃ PODJĘTYCH PO ZAPOZNANIU SIĘ Z TREŚCIAMI, PRODUKTAMI I USŁUGAMI POCHODZĄCYMI Z ZATRZYMAJFACETA.PL. DECYDUJĄC SIĘ NA KORZYSTANIE Z PORAD ZAWARTYCH NA PORTALU, W DARMOWYM NEWSLETTERZE, CZY PRODUKTACH FIRMY GABiNET, ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. ADMINISTRATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA BŁĘDY I WIRUSY, KTÓRE MOGĄ POWODOWAĆ USZKODZENIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO. ADMINISTRATOR GWARANTUJE, ŻE WSZELKIE DEFEKTY I BŁĘDY NA STRONIE ZOSTANĄ NIEZWŁOCZNIE ZIDENTYFIKOWANE I NAPRAWIONE.

4. WYRAŻASZ ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE DARMOWEGO NEWSLETTERA PO WPISANIU SWOJEGO IMIENIA I ADRESU E-MAIL W PRZEZNACZONYM DO TEGO CELU FORMULARZU. W PRZYPADKU CHĘCI REZYGNACJI Z SUBSKRYPCJI WYSTARCZY KLIKNĄĆ NA GUZIK ‘UNSUBSCRIBE’ POD KONIEC KAŻDEJ WIADOMOŚCI. W RAZIE PROBLEMÓW MOŻNA SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL. ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER ZOBOWIĄZUJESZ SIĘ DO NIESTOSOWANIA POGRÓŻEK I INNYCH DZIAŁAŃ SZKODLIWYCH DLA AUTORA, PORTALU ZATRZYMAJFACETA.PL I FIRMY GABiNET.

5. WSZELKIE OPINIE I KOMENTARZE ZNAJDUJĄCE SIĘ NA STRONIE SĄ PRAWDZIWE, DOBROWOLNE I POCHODZĄ OD UŻYTKOWNIKÓW PORTALU ZATRZYMAJFACETA.PL. ADMINISTRATOR MA PRAWO DO ICH AUTORYZACJI. W MOMENCIE ZAMIESZCZENIA WŁASNEJ OPINII WYRAŻASZ ZGODĘ, ABY PORTAL ZATRZYMAJFACETA.PL MIAŁ DO NIEJ WYŁĄCZNE PRAWO (M.IN. DO PRZETWARZANIA I EDYTOWANIA – POD WZGLĘDEM DŁUGOŚCI, NIE SENSU WYPOWIEDZI, PUBLIKOWANIA – WRAZ Z IMIENIEM/ INICJAŁAMI/ MIASTEM/ WIEKIEM). UŻYTKOWNIK POSIADA MOŻLIWOŚĆ PRYWATNEGO KONTAKTU Z ADMINISTRATOREM NA PODANY ADRES E-MAIL. ADMINISTRATOR MOŻE WYKORZYSTAĆ TREŚĆ PRYWATNEGO LISTU (DO PRZETWARZANIA, EDYTOWANIA I PUBLIKACJI) PO ÓWCZESNYM UZYSKANIU ZGODY OD NADAWCY. NADAWCY LISTÓW MOGĄ OTRZYMAĆ OD PORTALU ZATRZYMAJFACETA.PL PODARUNEK W PODZIĘKOWANIU ZA CZAS POŚWIĘCONY NA NAPISANIE WIADOMOŚCI. ADMINISTRATOR NIE MA OBOWIĄZKU ODPOWIADANIA NA WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE NA PORTALU KOMENTARZE I WIADOMOŚCI WYSYŁANE NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL.

6. NA PORTALU ZATRZYMAJFACETA.PL MOŻESZ DOKONYWAĆ PŁATNOŚCI POPRZEZ PONIŻSZE KANAŁY:

 • PAYU – PRZELEW ELEKTRONICZNY Z BANKU DO BANKU (REKOMENDOWANA)
 • PAYU – PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA WYKONYWANA PRZY UŻYCIU KARTY PŁATNICZEJ (REKOMENDOWANA)
 • PAYPAL – PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA DLA KLIENTEK Z ZAGRANICY
 • PRZELEW ZWYKŁY – WYSYŁANY ZDALNIE  POPRZEZ ZLECENIE OPERACJI PRZELEWU W BANKU
 • PRZEKAZ POCZTOWY – POPRZEZ ZLECENIE WYKONANIA PRZELEWU PRZEZ POCZTĘ POLSKĄ
 • PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM – PŁATNA LISTONOSZOWI W MOMENCIE DOSTARCZENIA PRZESYŁKI. JESTEŚ PRAWNIE ZOBOWIĄZANA DO ODEBRANIA PRZESYŁKI I UISZCZENIA OPŁATY WRAZ Z KOSZTAMI PRZESYŁKI. ZŁOŻONE PRZEZ CIEBIE ZAMÓWIENIE JEST JEDNOZNACZNE Z ZAWARCIEM UMOWY KUPNA/SPRZEDAŻY. ODBIÓR I ZAPŁATA ZA PRZESYŁKĘ WYNIKA Z NORMY PRZEPISU ART. 535 KODEKSU CYWILNEGO. W PRZYPADKU NIEODEBRANIA PRZEZ CIEBIE PRZESYŁKI ZOSTANIESZ POCIĄGNIĘTA DO WŁAŚCIWEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI KARNEJ I OBARCZONA KOSZTAMI PRZESYŁKI, PONOWNEJ PRZESYŁKI I KOSZTAMI SĄDOWYMI.

 

7. JEŚLI NIE JESTEŚ ZADOWOLONA Z DOKONANEGO ZAKUPU MASZ PRAWO DO REKLAMACJI W OKREŚLONYM OKRESIE CZASU I W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU PRODUKTU:

 •  E-BOOK – MASZ PRAWO ZWRÓCIĆ E-BOOK W CIĄGU 14 DNI OD DOKONANIA ZAKUPU BEZ PODANIA PRZYCZYNY. W TYM TERMINIE MUSISZ ZGŁOSIĆ CHĘĆ ZWROTU NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL. W ODPOWIEDZI OTRZYMASZ OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY. OŚWIADCZENIE NALEŻY WYPEŁNIĆ, PODPISAĆ I ODESŁAĆ (NA ADRES FIRMY GABiNET, BĄDŹ ZESKANOWANĄ WERSJĘ NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL). ZWROT PIENIĘDZY NASTĄPI W TERMINIE DO 14 DNI ROBOCZYCH OD OTRZYMANIA WYPEŁNIONEGO I PODPISANEGO PRZEZ CIEBIE OŚWIADCZENIA NA KONTO, Z KTÓREGO ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO OPŁACONE. ZWRACAJĄC E-BOOK ZOBOWIĄZUJESZ SIĘ DO USUNIĘCIA WSZELKICH KOPII PRODUKTU ZE SWOJEGO KOMPUTERA I INNYCH NOŚNIKÓW DANYCH, A TAKŻE ZNISZCZENIA WYDRUKOWANEJ PRZEZ SIEBIE KOPII, JEŚLI TAKA POWSTAŁA.

 

 • KSIĄŻKA DRUKOWANA – MASZ PRAWO ZWRÓCIĆ KSIĄŻKĘ DRUKOWANĄ W CIĄGU 14 DNI OD DATY ZAKUPU W STANIE NIENARUSZONYM. W TYM TERMINIE MUSISZ ZGŁOSIĆ CHĘĆ ZWROTU NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL. W ODPOWIEDZI OTRZYMASZ OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY. OŚWIADCZENIE NALEŻY WYPEŁNIĆ, PODPISAĆ I ODESŁAĆ (NA ADRES FIRMY GABiNET, BĄDŹ ZESKANOWANĄ WERSJĘ NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL) WRAZ ZE ZWRACANĄ KSIĄŻKĄ. ZWROT PIENIĘDZY NASTĄPI DO 14 DNI ROBOCZYCH OD OTRZYMANIA WYPEŁNIONEGO I PODPISANEGO PRZEZ CIEBIE OŚWIADCZENIA ORAZ ZWRACANEJ KSIĄŻKI. ZWROT NASTĄPI NA KONTO, Z KTÓREGO ZAMÓWIENIE BYŁO OPŁACONE. W PRZYPADKU WIDOCZNYCH ŚLADÓW UŻYTKOWANIA REKLAMACJA NIE BĘDZIE ROZPATRZONA.

 

 • KURSY – MASZ PRAWO DO ICH ZWROTU W CIĄGU 60 DNI OD DATY ZAKUPU. W ODPOWIEDZI OTRZYMASZ OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY. OŚWIADCZENIE NALEŻY WYPEŁNIĆ, PODPISAĆ I ODESŁAĆ (NA ADRES FIRMY GABiNET, BĄDŹ ZESKANOWANĄ WERSJĘ NA KONTAKTOWY ADRES E-MAIL). ZWROT PIENIĘDZY NASTĄPI DO 14 DNI ROBOCZYCH OD OTRZYMANIA WYPEŁNIONEGO I PODPISANEGO PRZEZ CIEBIE OŚWIADCZENIA, NA KONTO, Z KTÓREGO ZAMÓWIENIE ZOSTAŁO OPŁACONE.

 

 • USŁUGI O CHARAKTERZE COACHINGOWYM, KONSULTACJE INDYWIDUALNE I INNE ŚWIADCZENIA O WŁAŚCIWOŚCIACH OKREŚLONYCH PRZEZ CIEBIE W ZŁOŻONYM PRZEZ CIEBIE ZAMÓWIENIU LUB ŚCIŚLE ZWIĄZANE Z TWOJĄ OSOBĄ NIE PODLEGAJĄ REKLAMACJI.

 

 • W RAMACH OKRESU GWARANCJI PRODUKT MOŻNA WYMIENIĆ NA INNY RÓWNOWARTOŚCIOWY TYTUŁ Z OFERTY. WYMIANA PRZYSŁUGUJE JEDNORAZOWO, A PO JEJ WYKORZYSTANIU WYGASA DALSZA GWARANCJA I ZWROT PIENIĘDZY ANI KOLEJNA WYMIANA NIE SĄ JUŻ MOŻLIWE.

 

ZWROTY WYKONYWANE SĄ WYŁĄCZNIE NA TEN NUMER KONTA, ZA POŚREDNICTWEM KTÓREGO PRODUKT ZOSTAŁ ZAKUPIONY.

 

8. ADMINISTRATOR ZALECA SPORZĄDZENIE KOPII ZAKUPIONEGO E-BOOKA I UMIESZCZENIE JEJ NA NOŚNIKU ZEWNĘTRZNYM W CELU ZABEZPIECZENIA SIĘ PRZED UTRATĄ ORYGINALNEJ WERSJI. W PRZYPADKU UTRACENIA PLIKU ADMINISTRATOR MOŻE WYSŁAĆ PLIK PONOWNIE, ALE NIE MA TAKIEGO OBOWIĄZKU.

9. KLIENTKI, KTÓRE DOKONAŁY ZAKUPU NA PORTALU ZATRZYMAJFACETA.PL I SĄ ZAPISANE NA DARMOWY NEWSLETTER MOGĄ OTRZYMYWAĆ ZNIŻKI NA KOLEJNE PRODUKTY.

10. PORTAL ZATRZYMAJFACETA.PL JEST PRZEZNACZONY DLA OSÓB PEŁNOLETNICH. WCHODZĄC NA STRONĘ DEKLARUJESZ, ŻE MASZ UKOŃCZONE 18 LAT.

11. KLIENTKA, KTÓRA DOKONUJE ZAKUPU NA STRONIE ZATRZYMAJFACETA.PL, TYM SAMYM OŚWIADCZA, ŻE JEST REZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ I DOKONUJE ZAKUPU NA TERYTORIUM RZECZPOSPOLITEJ.