AS_DSCJestem osobą, która jest zafascynowana relacjami damsko-męskimi, związkami i komunikacją między kobietami a mężczyznami. Z zawodu jestem dziennikarką. Odkąd pamiętam byłam ciekawa świata, ludzi i naszych zachowań względem siebie. Moimi najbliższymi przyjaciółmi zawsze byli mężczyźni. Przebywając w ich towarzystwie, słuchając ich zwierzeń, narzekań i problemów, coraz lepiej rozumiałam ich sposób myślenia i to, co ich denerwuje w kobietach. Dzięki temu, mogłam podpowiadać moim koleżankom, jak powinny postępować z mężczyznami, a mężczyznom doradzać, jak zachowywać się względem kobiet. Z biegiem czasu zaczęłam pomagać znajomym znajomych, a potem nawet zupełnie obcym osobom, którzy dzwonili i pisali do mnie z prośbą o jakąkolwiek sugestię.

Pewnego dnia moja koleżanka zasugerowała mi, żebym stworzyła jakiś zbiór najważniejszych wskazówek, dzięki którym kobiety mogłyby przestać popełniać błędy w relacjach z mężczyznami i móc wracać do tych porad zawsze i wszędzie. I właśnie tak w wielkim skrócie powstała moja pierwsza książka „Jak zatrzymać faceta?”. Po publikacji książki zalała mnie fala wiadomości od najróżniejszych kobiet, które pytały mnie o rozmaite sytuacje, w jakich się znajdują i prosiły o moją opinię.

Od tamtego momentu minęło już kilka lat. Dziś jestem autorką trzech książek, tworzę kursy dla kobiet i odpowiadam na setki listów od pań z całej Polski i z zagranicy. Zostałam zaproszona na Uniwersytet Warszawski, gdzie prowadziłam wykład na temat efektywnego komunikowania się kobiet i mężczyzn. Wypowiadałam się również w telewizji na temat najczęstszych błędów, jakie popełniamy w związkach. Mam wielkie grono stałych i wspaniałych czytelniczek, które piszą do mnie listy z podziękowaniami i codziennie motywują mnie do dalszego działania.

Chcę jednak, żebyś mnie dobrze zrozumiała – ja nie jestem ideałem i wcale tak o sobie nie myślę. I prawda jest taka, że w relacjach damsko-męskich nie chodzi o to, żeby być idealnym i postępować bezbłędnie, bo to niemożliwe. Ja sama często działam impulsywnie, popełniam błędy, których później żałuję, podejmuję decyzje, które wielokrotnie okazują się nie być do końca trafne. Tak też przez bardzo długi czas było z moimi relacjami z mężczyznami. Jednak na przestrzeni lat dzięki najrozmaitszym doświadczeniom i przeszkodom, jakie napotkałam na swojej drodze i ciągłej obserwacji zachowań innych ludzi wiele się nauczyłam. Wyciągnęłam wnioski, wzięłam je sobie do serca i wreszcie byłam w stanie zrozumieć mężczyzn oraz osiągnąć to, czego zawsze pragnęłam – szczęście w miłości. Moją wiedzę i doświadczenie gromadziłam i uzupełniałam przez wiele lat. W końcu udało mi się stworzyć niezawodny zbiór wskazówek i odpowiedzieć sobie i wielu kobietom na pytanie: jak zatrzymać przy sobie faceta?

Jestem przekonana, że podobnie jak wiele kobiet przed Tobą, po zapoznaniu się z moimi wskazówkami będziesz wściekła, że nie wypróbowałaś tego wcześniej i zwiększysz swoje szanse na poznanie wartościowego mężczyzny, a także stworzenie silnego i stałego związku.

Jeśli masz wątpliwości, co do moich porad lub wskazówek, wiedz, że całkowicie Cię rozumiem. W końcu mowa tutaj o Twoim ukochanym, Twoim związku i szczęściu, a słuchanie zupełnie obcej osoby w tak ważnych kwestiach może być ryzykowne, prawda? Musisz jednak wiedzieć, że nie mam żadnego interesu w tym, żeby wprowadzić Cię w błąd czy oszukać. Nie mam zamiaru Cię skrzywdzić, pogorszyć Twojej sytuacji, czy popsuć Twojego związku. Jestem osobą, która wierzy w siłę miłości i w głęboką więź między dwojgiem ludzi. Moją misją jest łączenie ludzi ze sobą, a nie rozdzielanie ich. Wcale nie oczekuję, że od razu mi ślepo uwierzysz, dlatego chcę, żebyś sama sprawdziła to, co przekazuję i zobaczyła efekty, jakie możesz dzięki temu uzyskać. Wówczas będziesz miała dowód, że moje wskazówki naprawdę działają. Jeśli jesteś gotowa na zmianę, chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i zdajesz sobie sprawę, że naprawdę zasługujesz na szczęście, będziesz mogła skorzystać z porad, które pomogły wielu kobietom z takimi samymi problemami, jak Twoje.

Chcę pomóc Ci zrozumieć sposób myślenia mężczyzn i przedstawić Ci ich punkt widzenia na wiele sytuacji i problemów na różnych etapach relacji, począwszy od pierwszej randki, a skończywszy na stałym związku. Będziesz wiedziała, co on naprawdę myśli, dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej, na co zwracać szczególną uwagę, co robić, a czego absolutnie nie, aby Twój związek przetrwał. Wspólnie przejdziemy przez wyboistą drogę od poznania i zdobycia go, przez zaangażowanie i związek, aż po sytuacje trudne i kryzysowe dla Was obojga, z którymi szybko sobie poradzimy.

Zachęcam Cię do zapoznania się z moim darmowym kursem „Tajniki męskiego myślenia”. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię i adres e-mail poniżej, a ja pomogę Ci skierować Twoje życie miłosne na właściwy tor i raz na zawsze poradzić sobie z problemami, jakie możesz napotkać na poszczególnych etapach relacji z facetami.

 Życzę dużo sukcesów i szczęścia w miłości!

podpisS

 

 

 

 

Wciąż masz wątpliwości?
Zapisz się na mój całkowicie darmowy kurs i dowiedz się:

- Jakie są najczęstsze błędy kobiet w relacjach z mężczyznami
- Jakie cechy przyciągają facetów jak magnes, a jakie ich odpychają
- Jak stworzyć stały i szczęśliwy związek z wartościowym mężczyzną