jak_zatrzymac_faceta-kopia

“Jak zatrzymać faceta?” To poradnik dla tych kobiet, które chcą zbudować silne i udane relacje z mężczyznami, na których im zależy. Dowiesz się jak postępować z mężczyznami na każdym etapie relacji. Wspólnie przejdziemy drogę od udanej pierwszej randki i wspaniałego pierwszego wrażenia, przez stały i cudowny związek, aż do zatrzymania przy sobie ukochanego mężczyzny. Dowiesz się, co robić, aby facet, na którym Ci zależy za Tobą szalał i sam o Ciebie zabiegał. Podpowiem Ci również, czego absolutnie nie powinnaś robić, jeśli nie chcesz go wystraszyć i zniechęcić. Dzięki wskazówkom (wzbogaconym o autentyczne przykłady z życia!) nie będziesz już wpatrywać się w ekran telefonu i czekać, aż zadzwoni! Skończy się wieczne dopraszanie o uwagę i ciągłe starania, które nie przynoszą żadnych efektów! Całkowicie przejmij kontrolę nad facetami i swoim życiem uczuciowym, poznając przepis na sukces i szczęście w miłości..

jak_poznac

Nie wiesz jak poznać i zainteresować sobą fajnego faceta? Czekasz na księcia na białym koniu, ale on nie przyjeżdża? Masz już dosyć samotnych wieczorów i tracenia czasu na niewłaściwych mężczyzn? Nie wiesz, jak zachować się w męskim towarzystwie? Chcesz zwrócić na siebie uwagę przystojniaka, którego masz na oku? Jeśli odpowiedziałaś TAK na większość powyższych pytań – poradnik „Jak poznać i poderwać faceta?” będzie dla Ciebie idealny! Dzięki tym wskazówkom przestaniesz być szarą myszką, zaczniesz wierzyć w siebie i odzyskasz kontrolę nad swoim życiem. Dowiesz się, co tak naprawdę podoba się facetom, gdzie poznać interesującego mężczyznę i jak zwrócić na siebie jego uwagę. Dostaniesz również kilka niezwykle ważnych ćwiczeń do wykonania, dzięki którym nie tylko wzmocnisz pewność siebie, ale również zwiększysz swoje szanse na poznanie wartościowego mężczyzny. Zdradzę Ci również niezawodne sposoby na udany flirt, a także pokażę Ci jak w subtelny sposób zachęcić mężczyznę, aby wyszedł z inicjatywą i wykonał ten pierwszy krok.

SMSOWA-GRA-MOCKUP-800x1030

“SMS-owa Gra” to książka dla kobiet, które szukają inspiracji i urozmaicenia w swojej komunikacji z mężczyznami. Znajdziesz w niej ponad 500 gotowych wzorów sprawdzonych wiadomości tekstowych, które są przygotowane na każdą ewentualność w relacjach damsko-męskich.

Dowiesz się między innymi:

Jak rozpocząć z nim rozmowę

Jak go zaintrygować i rozbawić

Jak skutecznie z nim flirtować

Co napisać, kiedy on się nie odzywa

Jak dodać pikanterii w związku

Jak na nowo obudzić w nim uczucia

Jak odbudować relacje z Twoim eks

sekrety-2“Sekrety udanego związku” – jeśli czujesz, że Twój związek się wypala, ten poradnik pomoże Ci rozprawić się z najczęstszymi przyczynami problemów – od codziennych trudności w komunikacji, aż po sprawy, które podkopują fundamenty Twojego związku, takie jak zazdrość, zdrada, kłótnie, rutyna, brak zaangażowania. Kurs składa się z zawierającego 25 lekcji e-booka, dodatkowo darmowej wersji audio oraz wersji wideo całego kursu, wywiadu z mężczyznami na temat związków i idealnych cech partnerki oraz e-booka „Listy do A.”, w którym odpowiadam na najczęstsze problemy moich Czytelniczek z facetami.

obsesja“Seksualna obsesja” – jeśli do Waszej sypialni wkradła się rutyna, jeśli nie do końca potraficie mówić o swoich pragnieniach, jeśli nie czujesz się już atrakcyjna dla swojego mężczyzny, jeśli chciałabyś wprowadzić w Wasz związek powiew świeżości albo w subtelny, ale bardzo skuteczny sposób pokazać partnerowi, jak zaspokoić Twoje potrzeby – kurs “Seksualna obsesja” jest właśnie dla Ciebie! Kurs składa się z zawierającego 10 lekcji e-booka, dodatkowo darmowej wersji audio oraz wersji wideo całego kursu, zestawu najważniejszych przykazań udanego seksu, wywiadu z mężczyznami i e-booka ze wskazówkami, dzięki którym podkręcisz atmosferę.

oekurs“Jak odzyskać faceta” – jeśli rozstałaś się z facetem, ale wciąż go kochasz i chciałabyś go odzyskać, w tym poradniku znajdziesz proste wskazówki, dzięki którym krok po kroku zbliżysz się do swojego Eks, na nowo go w sobie rozkochasz i zbudujesz z nim nowy, silniejszy związek. Kurs składa się z zawierającego 25 lekcji e-booka, dodatkowo wersji audio oraz wersji wideo pełnego kursu, osobistego coachingu ze mną „Droga do szczęścia” oraz dodatkowej lekcji „Eliksir Miłości” zwierającej odpowiedź na pytanie: czego tak naprawdę pragną mężczyźni i z jakimi kobietami chcą się wiązać.