Jak_Zatrzymac_Faceta

“Jak zatrzymać faceta?” To poradnik dla tych kobiet, które chcą zbudować silne i udane relacje z mężczyznami, na których im zależy. Dowiesz się jak postępować z mężczyznami na każdym etapie relacji. Wspólnie przejdziemy drogę od udanej pierwszej randki i wspaniałego pierwszego wrażenia, przez stały i cudowny związek, aż do zatrzymania przy sobie ukochanego mężczyzny. Dowiesz się, co robić, aby facet, na którym Ci zależy za Tobą szalał i sam o Ciebie zabiegał. Podpowiem Ci również, czego absolutnie nie powinnaś robić, jeśli nie chcesz go wystraszyć i zniechęcić. Dzięki wskazówkom (wzbogaconym o autentyczne przykłady z życia!) nie będziesz już wpatrywać się w ekran telefonu i czekać, aż zadzwoni! Skończy się wieczne dopraszanie o uwagę i ciągłe starania, które nie przynoszą żadnych efektów! Całkowicie przejmij kontrolę nad facetami i swoim życiem uczuciowym, poznając przepis na sukces i szczęście w miłości..

Nie wiesz jak poznać i zainteresować sobą fajnego faceta? Czekasz na księcia na białym koniu, ale on nie przyjeżdża? Masz już dosyć samotnych wieczorów i tracenia czasu na niewłaściwych mężczyzn? Nie wiesz, jak zachować się w męskim towarzystwie? Chcesz zwrócić na siebie uwagę przystojniaka, którego masz na oku? Jeśli odpowiedziałaś TAK na większość powyższych pytań – poradnik „Jak poznać i poderwać faceta?” będzie dla Ciebie idealny! Dzięki tym wskazówkom przestaniesz być szarą myszką, zaczniesz wierzyć w siebie i odzyskasz kontrolę nad swoim życiem. Dowiesz się, co tak naprawdę podoba się facetom, gdzie poznać interesującego mężczyznę i jak zwrócić na siebie jego uwagę. Dostaniesz również kilka niezwykle ważnych ćwiczeń do wykonania, dzięki którym nie tylko wzmocnisz pewność siebie, ale również zwiększysz swoje szanse na poznanie wartościowego mężczyzny. Zdradzę Ci również niezawodne sposoby na udany flirt, a także pokażę Ci jak w subtelny sposób zachęcić mężczyznę, aby wyszedł z inicjatywą i wykonał ten pierwszy krok.

„100 pytań i odpowiedzi: Problemy z facetami” to jedyna książka, która porusza absolutnie WSZYSTKIE problemy z facetami. To zbiór 100 autentycznych listów od kobiet, które napisały do mnie z prośbą o rozwiązanie ich problemów z mężczyznami. Do każdego listu dołączona jest moja odpowiedź, w której w wyczerpujący, jasny i dokładny sposób wyjaśniam każdy problem, analizuję sytuacje ze wszystkich punktów widzenia, tłumaczę zachowania, doradzam, odradzam i proponuję jak najlepsze rozwiązania. Po przeczytaniu tego poradnika będziesz wzbogacona o 100 nowych doświadczeń innych kobiet i 100 sposobów na rozwiązanie konkretnych problemów. Dowiesz się między innymi: jak zaintrygować fajnego faceta, jak być kimś więcej, niż tylko przyjaciółką, jak flirtować przez internet, co zrobić jeśli on jest zajęty, jak utrzymać związek na odległość, jak poradzić sobie ze zdradą i wiele, wiele więcej.

pulapka-boxW „Pułapce na faceta” znajdziesz 40 technik, dzięki którym dowiesz się między innymi: jak wywrzeć piorunująco dobre pierwsze wrażenie, aby już od pierwszych sekund maksymalizować szanse na „coś więcej”, podam Ci przepis na świetną pierwszą randkę, dowiesz się jak rozmawiać, aby go nie zanudzić, powiem Ci jak rozpoznać, czy facet kłamie czy nie, pokażę Ci proste triki, dzięki którym on zacznie się starać, choć nigdy wcześniej tego nie robił, dowiesz się, co robić, gdy facet się nie odzywa, jak zachęcić go do większego zaangażowania, jak wzbudzić w nim pożądanie, co robić, gdy zachowuje się nie fair i wielu innych ogromnie istotnych kwestii, które są absolutnie niezbędne, aby relacja z danym mężczyzną była udana od samego początku znajomości. Kurs „Pułapka na faceta” jest wszechstronny, a to oznacza, że mogą korzystać z niego zarówno kobiety, które są na początku miłosnej drogi, jak i te, które już są w stałych związkach. Wraz z dostępem do kursu otrzymujesz całkowicie za darmo wersję audio całego kursu, a także 2 ebooki: „Męski A-test”, z którego dowiesz się, jakie pytania zadawać facetowi podczas pierwszego spotkania, aby dowiedzieć się o nim wszystkiego, czego potrzebujesz, a także ebook „Język pożądania”, w którym dokładnie omawiam wszelkie aspekty mowy ciała, od których bardzo często zależy, czy facet uzna Cię za atrakcyjną, seksowną i intrygującą kobietę.

Sekrety Związku„Sekrety Udanego Związku” to kurs wideo, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania, jakie pojawiają się w każdym związku: Dlaczego Twój partner nie angażuje się tak, jak kiedyś? Jak sprawić, żeby stał się bardziej romantyczny? Skąd bierze się rutyna i jak ją przełamać? Czy kłótnie osłabiają Waszą relację? Ten kompleksowy poradnik pokaże Ci, jak rozprawić się z najczęstszymi pułapkami – od codziennych trudności w komunikacji, aż po naprawdę palące problemy, które podkopują fundamenty Twojego związku. Dowiesz się, jak radzić sobie z zazdrością o partnera i co robić, jeśli to on próbuje Cię kontrolować. Pokażę Ci, jak się kłócić, żeby zamiast awantury osiągnąć porozumienie. Podpowiem Ci też, jak sprawdzić, czy Twój facet jest Ci wierny – i co robić, jeśli ma coś na sumieniu… Ale to nie wszystko, bo razem z kursem czekają na Ciebie trzy prezenty! Po pierwsze, będziesz mogła zasięgnąć rady u samego źródła – i z wyjątkowego wywiadu z facetami dowiedzieć się, co mężczyźni myślą o związkach, jakie są według nich zalety idealnej partnerki i które zachowania kobiet doprowadzają ich do szału. Po drugie, otrzymasz wersję audio całego kursu, żebyś wygodnie mogła z niego korzystać wszędzie, gdzie tylko zechcesz. I po trzecie, e-book „Listy do A.” pozwoli Ci prześledzić prawdziwe historie moich czytelniczek i poznać konkretne rozwiązania ich problemów ze związkami na odległość, zaufaniem, facetami unikającymi zaangażowania i wieloma innymi tematami.

obsesja-box

Jeśli do Waszej sypialni wkradła się rutyna, jeśli nie do końca potraficie mówić o swoich pragnieniach, jeśli nie czujesz się już atrakcyjna dla swojego mężczyzny, jeśli chciałabyś wprowadzić w Wasz związek powiew erotycznej świeżości albo w subtelny, ale bardzo skuteczny sposób pokazać partnerowi, jak zaspokoić Twoje potrzeby w łóżku – „Seksualna obsesja” jest właśnie dla Ciebie! To kurs wideo, który w szczery i bezkompromisowy sposób rozprawia się z mitami na temat seksu, otwarcie mówi o najgłębiej skrywanych męskich potrzebach i podpowiada, jak wzmocnić Waszą intymną więź oraz na nowo rozpalić iskrę pożądania. Sięgając po ten kurs, bądź gotowa na pikantne szczegóły, ekscytujące pomysły i pobudzające fantazję techniki. Tutaj nie ma owijania w bawełnę! W cenie kursu otrzymasz również wersję audio całego kursu, abyś mogła słuchać moich wskazówek zawsze i wszędzie. Otrzymasz darmowego ebooka „Sekspert 3.0”, w którym znajdziesz absolutne podstawy na temat życia seksualnego, które każda kobieta powinna znać. W prezencie dostaniesz również dwie bonusowe lekcje: „10 przykazań udanego seksu”, dzięki którym dowiesz się, jak wynieść Wasze życie seksualne na całkiem nowy poziom, a także prawdziwy HIT – moją rozmowę z prawdziwymi mężczyznami, którzy wyjawiają prawdę na temat największych błędów, jakie kobiety popełniają za drzwiami sypialni.

jak.odzyskac.faceta„Jak odzyskać faceta?” to kurs wideo stworzony z myślą o wszystkich kobietach, które zmagają się z rozstaniem i pragną odzyskać swoich byłych partnerów. To proste wskazówki, dzięki którym rozpalisz w nim namiętność i zbudujesz z nim całkiem nowy, lepszy związek. A to wszystko bez aktów desperacji, bez upokorzeń i bez względu na to, kto zerwał. Kurs składa się z 25 lekcji, w których krok po kroku przeanalizujemy Twój związek. Dowiesz się kiedy jest właściwy moment, aby się odezwać i jak to zrobić, aby on nie uznał, że się narzucasz. Dowiesz się, co powiedzieć mu przez telefon, a także dostaniesz gotowe wzory SMS-ów, które sprawią, że on sam zacznie się o Ciebie starać! Pokażę Ci też, jak wykorzystać portale społecznościowe i w sprytny sposób przyciągnąć go do siebie na nowo. Dowiesz się również, co koniecznie powinnaś robić, a co jest całkowicie zakazane, jeśli nie chcesz stracić go ponownie. Dodatkowo otrzymasz również – całkowicie za darmo – wersję audio pełnego kursu, abyś mogła słuchać moich wskazówek dosłownie zawsze i wszędzie. Otrzymasz również dwa prezenty: osobisty coaching ze mną „Droga do szczęścia”, który pomoże Ci uświadomić sobie, czego chcesz od życia i jak się za to zabrać oraz „Eliksir Miłości” zwierający ostateczną odpowiedź na pytania: czego tak naprawdę pragną mężczyźni, dlaczego unikają zobowiązań, z jakimi kobietami chcą się wiązać i wiele, wiele więcej.

klucz.do.jego.serca„Klucz do jego serca” to 6-godzinny kurs wideo, zawierający kumulację wszystkich informacji niezbędnych do właściwego prowadzenia relacji damsko-męskich. Kurs składa się z 25 lekcji, podzielonych na moduły tematyczne. Dowiesz się, gdzie i jak poznać mężczyznę, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom i wyobrażeniom, poznasz sprytne techniki flirtu, powiem Ci na czym polega dobre pierwsze wrażenie i jak zachować się na pierwszej randce, omówimy najważniejsze zasady udanego związku i niewybaczalne błędy kobiet, które mogą zniechęcić mężczyzn na dobre. W ostatnim module skupiłam się na najczęstszych powodach rozstań i omówiłam niezawodny sposób na zatrzymanie przy sobie faceta. W cenie kursu otrzymujesz również 2 bonusowe lekcje, z których dowiesz się m.in. jak poradzić sobie po rozstaniu i ruszyć dalej, a także trzy ebooki dostępne tylko z tym kursem: „E-flirt Expert”, z którego dowiesz się jak randkować w sieci, „Miłosne scenariusze” czyli gotowe rozwiązania najczęstszych problemów kobiet w relacjach damsko-męskich (m.in. jak dbać o związek na odległość, jak być kimś więcej niż tylko przyjaciółką itd.) oraz ebook „10 pomysłów na udaną randkę”, w którym podpowiem Ci, jak możesz spędzić z nim wieczór na 10 wyjątkowych sposobów. Jeśli kompletnie nie rozumiesz mężczyzn, jeśli nie umiesz z nimi postępować i masz wrażenie, że jesteś w tych sprawach kompletnie zielona – ten kurs jest właśnie dla Ciebie.